in ,

Tayvan'daki 7.2 Büyüklüğündeki Depremden Görüntüler 🇹🇼

Tayvan’da sabah saatlerinde 7.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem ülke genelinde etkili oldu. Deprem sırasında birçok bina yıkılırken deprem sonrası için de Amerika Tsunami Uyarı Sistemi 15.49 saatlerinde geçerli olmak üzere Tayvan için tsunami uyarısı verdi. Olay sırasında ve de sonrasında yaşananlar halk sokak çekimi olarak gündeme aktarıldı.

#1 Deprem sırasında Tayvan’daki bir restoranda yaşanan anlar!

Ajans Haber on Twitter: "#SONDAKİKA Tayvan'da 7.2 büyüklüğünde deprem 📹⬇️📍Japonya Meteoroloji Ajansı, Okinawa Eyaleti'nin Miyakojima-Yaeyama bölgesine saat 15: 49'da tsunami uyarısı yayınladı. pic.twitter.com/01Tehpirzi / Twitter"

SONDAKİKA Tayvan'da 7.2 büyüklüğünde deprem 📹⬇️📍Japonya Meteoroloji Ajansı, Okinawa Eyaleti'nin Miyakojima-Yaeyama bölgesine saat 15: 49'da tsunami uyarısı yayınladı. pic.twitter.com/01Tehpirzi

7.2'lik deprem sırasında Tayvan'daki bir restoranda yaşanan anlar depremin şiddetini gözler önüne seriyor. 

submitted by

Bir cevap yazın

#2 Deprem Sonrası Tayvan sokaklarında yaşanan anlar!

Akıllı1Deli on Twitter: "#deprem #tayvan #tusunami #sondakika Tayvan'da 7,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. ABD tsunami uyarı sistemi Tayvan'daki deprem sonrası tsunami uyarısı yayınladı.Ölü ve yaralı sayısı henüz belli değil allah yardımcıları olsun geçmiş olsun Tayvan pic.twitter.com/D1sumz568s / Twitter"

deprem #tayvan #tusunami #sondakika Tayvan'da 7,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. ABD tsunami uyarı sistemi Tayvan'daki deprem sonrası tsunami uyarısı yayınladı.Ölü ve yaralı sayısı henüz belli değil allah yardımcıları olsun geçmiş olsun Tayvan pic.twitter.com/D1sumz568s

Deprem sonrası saklandığı yerlerden çıkan insanlar sokakta da gördüklerine şaşırdı. Deprem, birçok binanın yıkılmasına sebebiyet verirken cadde kenarlarında bulunan çoğu binanın kısa olması ise binaların cadde kısmına devrilmesi gibi daha büyük gerçekleşebilecek bir felaketi önlüyor. 

submitted by

Bir cevap yazın

#3 Deprem sırasında ülke içerisindeki çoğu köprü yıkıldı veya büyük hasar aldı!

🗨️ Haber Seyret on Twitter: "Tayvan'da 7,2 Büyüklüğündeki deprem köprülerin yıkılmasına neden oldu #TaiwanEarthquake pic.twitter.com/7CCiR2khIO / Twitter"

Tayvan'da 7,2 Büyüklüğündeki deprem köprülerin yıkılmasına neden oldu #TaiwanEarthquake pic.twitter.com/7CCiR2khIO

Paylaşılan halk sokak çekiminden de anlaşılacağı üzere, Tayvan'da bulunan çoğu köprü depreme teslim oldu. Depremin 7.2'lik şiddeti görüntüden anlaşılabileceği üzere bina, köprü demeden önüne katıp geçti.

submitted by

Bir cevap yazın

#4 Yıkılan evlerden bir görüntü.

Ülke'deki birçok binanın yıkılması sonrası yeni bir çatlak kaynaklı yıkımın gerçekleşmesi ihtimaline karşın güvenlik güçleri vatandaşları binalardan uzak tutuyor.

submitted by

Bir cevap yazın

#5 Tayvan Depremi sırasında bir vatandaşın evinden görüntüler!

Will Ripley on Twitter: "Wow. Another big earthquake in Taiwan. This one was a 6.8 with the epicenter in Taitung County. Even stronger than the 6.4 on Saturday. This video is from Taipei, more than 200 miles from Taitung. pic.twitter.com/5OTLRT55WX / Twitter"

Wow. Another big earthquake in Taiwan. This one was a 6.8 with the epicenter in Taitung County. Even stronger than the 6.4 on Saturday. This video is from Taipei, more than 200 miles from Taitung. pic.twitter.com/5OTLRT55WX

Olay sırasından bir evden yapılan halk sokak çekimi aracılığıyla depremin şiddeti gözler önüne serildi. 

submitted by

Bir cevap yazın

#6 Depremin şiddetini gösteren başka bir görüntü de tren istasyonundan

Deprem sırasında istasyonda durmakta olan tren feci bir şekilde sallandı. Olay, istasyonda bulunan halk tarafından sokak çekimi olarak aktarıldı.

submitted by

Bir cevap yazın

Add New Video

This field is required

Videoyu Buraya Sürükleyin

or

You don't have javascript enabled. Media upload is not possible.

e.g.: https://www.youtube.com/watch?v=WwoKkq685Hk

Add

Some of the supported services:

Maximum upload file size: 64 MB.

Processing...

Report

What do you think?

Bir cevap yazın