in , , ,

Kayseri'de Akşam Saatlerinde Yolda Köpeğiyle Yürüyen Adam Köpeğini Çevredeki Çocukların Üstüne Saldı!

Sabah on Twitter: “KÖPEĞİ ÇOCUKLARIN ÜSTÜNE SALDI, KORKAN ÇOCUK OTOMOBİLİN ÜSTÜNE ÇIKTIKayseri’de bir kişi, yanındaki köpeği sokakta oynayan çocukların üzerine saldı. Korkudan ne yapacağını şaşıran bir çocuk otomobilin üzerine çıkarak kendini korumaya çalıştı. pic.twitter.com/5rlruEigdQ / Twitter”

KÖPEĞİ ÇOCUKLARIN ÜSTÜNE SALDI, KORKAN ÇOCUK OTOMOBİLİN ÜSTÜNE ÇIKTIKayseri’de bir kişi, yanındaki köpeği sokakta oynayan çocukların üzerine saldı. Korkudan ne yapacağını şaşıran bir çocuk otomobilin üzerine çıkarak kendini korumaya çalıştı. pic.twitter.com/5rlruEigdQ

Kayseri’de akşam saatlerinde buluşan çocukların eğlencesi, önlerinden geçen bir adamın köpeğini üzerlerine salmasıyla son buldu. Olay anında ne yapacağını bilemeyen çocuklar kaçışmaya başladı. O esnada yol üzerindeki bir bankın üzerine çıkan bir çocuk köpeğin hedefi oldu. Korkarak kaçmaya başlayan çocuk en sonunda yakındaki bir aracın üzerine çıkarak köpeğin saldırısından kurtuldu. Köpeğini neden çocukların üzerine saldığı belli olmayan adam en sonunda köpeğini de alıp sokağı terk etti. Olay çevredeki apartman sakinleri tarafından halk sokak çekimi olarak kaydedildi ve ekranlara aktarıldı.

Report

What do you think?

Bir cevap yazın