in , , , ,

İstanbul, Fatih'te Bir Vatandaş Yabancı Uyruklu Bir Kağıt Toplayıcısı Tarafından Bıçaklı Saldırıya Uğradı!

Haber on Twitter: “İstanbul, Fatih’te bir vatandaş yol istemesi üzerine, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen kağıt toplayıcısının döner bıçaklı saldırısına uğradı.Saldırıda elinden yaralanan vatandaşın damarlarının kesildiği ve sakat kalabileceği öğrenildi. pic.twitter.com/kFB8MeqQhW / Twitter”

İstanbul, Fatih’te bir vatandaş yol istemesi üzerine, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen kağıt toplayıcısının döner bıçaklı saldırısına uğradı.Saldırıda elinden yaralanan vatandaşın damarlarının kesildiği ve sakat kalabileceği öğrenildi. pic.twitter.com/kFB8MeqQhW

İstanbul, Fatih’te bir vatandaş arabasıyla ilerlediği sokakta, yabancı uyruklu bir kağıt toplayıcısından geçmek için yol isteyince tartışma başladı. Tartışma ilerledikçe sinirlerine hakim olamayan yabancı uyruklu şahıs çıkardığı satırla sürücüye saldırdı. Saldırıya uğrayan sürücü her ne kadar koluyla yaralanmaya engel olmak istese de yabancı uyruklu malum şahsın saldırısından korunamadı. Olay sonrası elinden ağır olarak yaralanan vatandaşın sakat olarak kalabileceği aktarıldı. 

Report

What do you think?

Bir cevap yazın