in , ,

İran'da Halk Tarafından Rejime Karşı Başlatılan Devrim Halen Şiddetli Bir Şekilde Devam Ediyor!

Yashar Ali 🐘 یاشار on Twitter: “Students flee for their lives at Sharif University in Tehran! Please do not give up on the people of Iran…they need you more than ever! Please keep tweeting, posting, and retweeting! #MahsaAmini #ZhinaAmini pic.twitter.com/GCgtw0zvOT / Twitter”

Students flee for their lives at Sharif University in Tehran! Please do not give up on the people of Iran…they need you more than ever! Please keep tweeting, posting, and retweeting! #MahsaAmini #ZhinaAmini pic.twitter.com/GCgtw0zvOT

İran’da Mahsa Amini’nin güvenlik güçleri tarafından öldürülmesi üzerinden haftalar geçmiş olmasına rağmen Rejime karşı başlayan eylemler ve protestolar halen yaşlı genç demeden şiddetli bir şekilde devam ediyor. Gerçekleştirilen eylemler halkın çoğunluğu tarafından destekleniyor. En son görüntüler Tehran’da bulunan Sharif Üniversitesi’nin otoparkında öğrencilerin görevlilerle ve güvenlik güçleriyle olan sıcak temasını gözler önüne sermekte. Olay kaçmakta olan bir öğrencinin kamerasından ekranlara aktarıldı.

Report

What do you think?

Bir cevap yazın