in , ,

Gaziantep'te bulunan Suriyeli bir mülteci, komşusu olan eczacıya satırla saldırdı!

Başıboş Kaçak Sorunu on Twitter: “İddiaya göre Gaziantep’te Eczanenin üst katında oturan Suriyeli şahıs arabasını eczanenin önüne park ettiği için kavga çıktı.Kavgada Suriyeli şahıs et satırıyla eczane sahibinin kolunu koparmış(iddia).Halk çok öfkeli polis olay yerinde #SONDAKIKA kaynak:gazisehirgundem pic.twitter.com/iJFMOnGorG / Twitter”

İddiaya göre Gaziantep’te Eczanenin üst katında oturan Suriyeli şahıs arabasını eczanenin önüne park ettiği için kavga çıktı.Kavgada Suriyeli şahıs et satırıyla eczane sahibinin kolunu koparmış(iddia).Halk çok öfkeli polis olay yerinde #SONDAKIKA kaynak:gazisehirgundem pic.twitter.com/iJFMOnGorG

Ne yazık ki mülteci sorunu Gaziantep’te tekrardan kendini gösterdi! Antep’te bulunan bir eczacıyla komşusu olan Suriyeli bir mülteci arasında arbede yaşanıyor. Arbede sırasında Suriyeli şahıs eczacıya satırla saldırıyor ve eczacı kolundan ağır olarak yaralanıyor. Olay sonrası vatandaşlar çevredeki diğer Suriyeli mültecilere de tepki gösteriyor. Olay halk sokak çekimi ile son dakika gündeme taşındı.

Report

What do you think?

Bir cevap yazın